Pasiūlymai 500 Lt greitajai paskolai 90 dienų terminui

Populiariausių greitųjų kreditų palyginimas spalį

Palyginkite populiariausių Lietuvoje greitųjų paskolų bendrovių gegužės mėnesio pasiūlymus, pasinaudodami greita, realaus laiko kredito skaičiuokle. Pasirinkite Jums tinkamiausią greitojo kredito pasiūlymą ir taupykite savo laiką bei pinigus. Tikslumą garantuojame!

€ {{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Jūs pasirinkote palyginti pasiūlymus 500 paskolai, jei skolintumėtės 90 d.
Tikslūs pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Artimiausi pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}

Greitosios paskolos yra brangios ir jas skolintis reikėtų tik trumpam laikotarpiui. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad suprantate, kokias išlaidas galite patirti, ir tik tuomet teikite paraišką paskolai gauti.
Jei turite bet kokių abejonių ar neaiškumų dėl greitosios paskolos arba patiriate sunkumų grąžindami paskolą, būtinai perskaitykite mūsų Vadovėlį


Suteikiame nepriklausomas greitųjų paskolų palyginimo paslaugas nemokamai. Tačiau galime gauti komisijas iš kai kurių kreditorių ir šie kreditoriai pažymėti žaibo ženkliuku. 

Cred24 yra Tiim Ltd padalinys. Mūsų pagrindinės būstinės adresas: Dzirnavu 87, Ryga, Latvija.


Ar verta imti greitąją paskolą?

Daugelis žmonių dažnai jaučia finansinius suvaržymus, laikotarpis nuo vieno atlyginimo iki kito piniginiu atžvilgiu kartais gali būti nelengvas, ypač jei mėnesio eigoje atsiranda nenumatytų išlaidų. Tačiau ar turint trumpalaikių finansinių sunkumų vertėtų svarstyti apie greitąją vartojimo paskolą?

Kas yra greitoji paskola?

Greitoji paskola – tai vienkartinis, trumpalaikis kreditas, kuris padeda žmonėms palaikyti finansinį stabilumą, kai pritrūksta pinigų sąskaitoms apmokėti ar kitiems būtiniems mokėjimams atlikti nesulaukus darbo užmokesčio. Dažniausiai greitosios paskolos suma būna nedidelė 1000 – 2000 Lt. Idealiu atveju, toks kreditas turėtų būti padengtas kaip įmanoma greičiau, sulaukus atlyginimo.

Greitųjų paskolų paslaugos yra suteikiamos labai greitai ir patogiai, tačiau jos nėra pigios. Tokių kreditų palūkanos ir taikomi mokesčiai yra gerokai didesni nei pavyzdžiui būsto ar kitų ilgalaikių paskolų, kai kredito suma yra daug didesnė. Nors greitasis vartojimo kreditas turėtų būti trumpalaikis, tačiau skolinimo bendrovės suteikia galimybę atidėti mokėjimo terminą. Tai nėra geras sprendimas kadangi už kiekvieną pratęsimą yra taikomas nemažas mokestis, o grąžintina paskolos suma auga.

Kada reikėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti greitąja paskola?

Greitasis vartojimo kreditas jokiu būdu neturėtų būti pirmas pasirinkimas, sprendžiant finansinius sunkumus. Nors įsiskolinimų krizė jau baigėsi, daugelis žmonių vis dar kenčia neatsakingo skolinimosi padarinius. Greitosios paskolos galimybę reikėtų svarstyti tik tuo atveju, kai išnaudoti visi kiti piniginiai resursai ir yra neatidėliotinų mokėjimų, kuriuos reikia atlikti siekiant išvengti finansinių nemalonumų.

Gyvenimiškose situacijose pasitaiko išskirtinių atvejų, kai vertėtų imti greitąjį kreditą. Kaip pavyzdys galėtų būti neplanuotai atsiradusios sąskaitos. Net ir esant tokiai situacijai, prieš imant greitąją paskolą visų pirma reikėtų susisiekti su įmonėmis ar asmenimis, kuriems turite sumokėti. Paaiškinę situaciją galite atrasti abiems pusėms palankų sprendimą ir išvengti skolinimosi. Taigi, prieš skolinantis, visuomet ieškokite kitų sprendimų, kurie padėtų susidoroti su patiriamomis problemomis.

Svarbi informacija apie greitąsias paskolas

Svarbiausią informaciją apie skolinimo bendrovių teikiamus pasiūlymus galite rasti čia. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie specialias sąlygas ar taikomus mokesčius, apsilankykite Jūsų pasirinktos kredito įmonės internetinėje svetainėje. Cred24.lt partnerių informaciją rasite čia. Būtinai įsigilinkite į visas sutarties sąlygas prieš imdami paskolą.

Kokios sankcijos taikomos negrąžinus paskolos?

Mokėjimai už greitąjį kreditą visuomet turi būti atliekami laiku, grąžinama visa reikalinga pinigų suma. Informacija Cred24.lt skolinimo bendrovių palyginimo puslapyje yra pateikiama su prielaida, kad kreditas bus grąžintas laiku. Kredito įmonių sąlygos, dėl laiku negrąžintos paskolos, skiriasi.

Vėluojant grąžinti paskolą, už kiekvieną dieną yra skaičiuojamos palūkanos, taip pat gali būti pritaikytos papildomos, tam tikro dydžio baudos. Jei paskolos grąžinimas uždelsiamas pakankamai ilgai, skolinimo bendrovė gali imtis tam tikrų teisinių veiksmų dėl skolos išieškojimo. Palūkanos, papildomi mokesčiai bei sankcijos taikomos dėl skolos negrąžinimo tarp kreditus teikiančių įmonių gali skirtis. Šią informaciją įmonės klientas turi patikrinti dar prieš imdamas paskolą.

Paskolos įmokos kiekvieną mėnesį yra automatiškai pervedamos iš kliento asmeninės banko sąskaitos kreditoriui. Tačiau jei mokėjimo dieną sąskaitos likutis yra nepakankamas mokėjimui padengti, klientui pritaikomi papildomi mokesčiai, skaičiuojamos palūkanos. Jei manote, kad Jums gali kilti sunkumų padengiant kreditą, nedelsiant susisiekite su skolinio bendrovės specialistais. Priešingu atveju, sutarties sąlygų nesilaikymas gali sugadinti Jūsų kredito istoriją ir sukelti papildomų nuostolių.

Kaip paskolos negrąžinimas laiku gali paveikti kredito istoriją?

Paskolos negrąžinimas laiku yra fiksuojamas žmogaus kredito istorijoje. Pakartotinis nemokumas ir paskolos mokėjimų nevykdymas laiku gali labai pakenkti kredito istorijai ir neigiamai paveikti vėlesnį skolinimąsi. Norint išvengti kredito istorijos dėmių, paskola visuomet turėtų būti padengiama tą dieną, kuri numatyta mokėjimo grafike.

Visos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės