Paskola nedirbančiam

Greitoji paskola nedirbančiam asmeniui leis greitai pasiskolinti pinigų, net jei žmogus neturi jokio oficialaus, nuolatinio darbo.

  • Neprivalote būti formaliai įsidarbinęs.

  • Nereikia pateikti jokių pažymėjimų ar patvirtinimų apie gaunamas pajamas.

€ {{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Jūs pasirinkote palyginti pasiūlymus 200 paskolai, jei skolintumėtės 30 d.
Tikslūs pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Artimiausi pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}

Greitosios paskolos yra brangios ir jas skolintis reikėtų tik trumpam laikotarpiui. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad suprantate, kokias išlaidas galite patirti, ir tik tuomet teikite paraišką paskolai gauti.
Jei turite bet kokių abejonių ar neaiškumų dėl greitosios paskolos arba patiriate sunkumų grąžindami paskolą, būtinai perskaitykite mūsų Vadovėlį


Suteikiame nepriklausomas greitųjų paskolų palyginimo paslaugas nemokamai. Tačiau galime gauti komisijas iš kai kurių kreditorių ir šie kreditoriai pažymėti žaibo ženkliuku. 

Cred24 yra Tiim Ltd padalinys. Mūsų pagrindinės būstinės adresas: Dzirnavu 87, Ryga, Latvija.


Ar galiu pasiskolinti jei neturiu oficialaus darbo?

Greitoji vartojimo paskola nedirbančiam asmeniui yra gera galimybė išspręsti trumpalaikes finansines problemas, net jei tuo metu neturite oficialaus darbo. Dažnai tokiais atvejais šios kategorijos paskolos yra vienintelė išeitis nedirbančiam žmogui, nes bankai nesuteikia paskolų žmonėms, neturintiems pastovaus darbo ir negaunantiems nuolatinių pajamų.

Nors tokia paskola gali pasirodyti puikia išeitimi siekiant susidoroti su finansiniais sunkumais, tačiau tik nedidelė dalis skolinimo bendrovių suteikia paskolas bedarbiams, išskyrus atvejus, kai žmogus užsiima individualia veikla ir iš jos gauna pastovias pajamas. Tokios paskolos yra rizikingos kreditoriams, kaip ir suteikiant paskolas 18 metų asmenims ar žmonėms turintiems blogą kredito istoriją, nes nėra jokios garantijos, kad klientas yra pakankamai mokus ir sugebės laiku grąžinti paskolą. Reikėtų pažymėti, kad prieš suteikiant kreditą asmeniui neturinčiam darbo yra patikrinama jo kredito istorija, ir jei ji yra bloga, tuomet paskolos prašymas greičiausiai bus atmestas. Plačiau apie skolinimąsi esant blogai kredito istorijai skaitykite čia. Paskolos suteikiamos neturint pastovaus darbo yra ypač aktualios asmenims, dirbantiems sezoninį darbą. Tokiu atveju šios kategorijos paskola gali būti labai naudinga.

Svarbu žinoti tai, kad net jei ir neturite nuolatinių pajamų, vis dar galite gauti pirmąją paskolą nemokamai. Vienintelė sąlyga - Jūs turite turėti gerą kredito istoriją ir nebūti įtrauktas į skolininkų sąrašus. Tokiai paskolai gauti Jums nereikės jokio užstato arba garanto. Kitas trumpalaikių finansinių sunkumų sprendimo būdas jei esate bedarbis gali būti paskola įkeičiant transporto priemonę. Šią paslaugą šiuo metu siūlo Mogo.lt. Geriausia pasiūlymo dalis yra ta, kad net ir įkeitus automobilį Jūs ir toliau galėsite juo naudotis.

Nors greitųjų vartojimo kreditų pasiūla neturintiems darbo yra gana didelė, skolinti tokiems asmenims yra gana rizikinga. Tai reiškia, kad skolintojas turės keletą kartų apsvarstyti Jūsų paraišką paskolai gauti, nes tikimybė, kad pinigai nebus grąžinti laiku yra žymiai didesnė, nei tuo atveju, kai skolinasi dirbantis žmogus.

Jeigu kyla sunkumų grąžinti pinigus laiku, vienas netinkamiausių sprendimų yra imti antrąją paskolą, siekiant padengti ankstesnius įsiskolinimus. Tokiu būdu, jūs pateksite į labai finansiškai nepalankią situaciją, teks mokėti dideles finansines baudas bei palūkanas. Jei neturite darbo, rizika, kad galite nesugebėti apmokėti paskolos iki nustatyto termino, yra žymiai didesnė, todėl visada būtina išnagrinėti savo galimybes ir atsakingai planuoti biudžetą.

Visos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės