Paskola esant blogai kredito istorijai

Greitoji paskola esant blogai kredito istorijai – tai naudinga paskutinė išeitis, kai reikia padengti negrąžintas ankstesnes paskolas.

€ {{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Jūs pasirinkote palyginti pasiūlymus 200 paskolai, jei skolintumėtės 30 d.
Tikslūs pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Artimiausi pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}

Greitosios paskolos yra brangios ir jas skolintis reikėtų tik trumpam laikotarpiui. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad suprantate, kokias išlaidas galite patirti, ir tik tuomet teikite paraišką paskolai gauti.
Jei turite bet kokių abejonių ar neaiškumų dėl greitosios paskolos arba patiriate sunkumų grąžindami paskolą, būtinai perskaitykite mūsų Vadovėlį


Suteikiame nepriklausomas greitųjų paskolų palyginimo paslaugas nemokamai. Tačiau galime gauti komisijas iš kai kurių kreditorių ir šie kreditoriai pažymėti žaibo ženkliuku. 

Cred24 yra Tiim Ltd padalinys. Mūsų pagrindinės būstinės adresas: Dzirnavu 87, Ryga, Latvija.


Ar įmanoma gauti paskolą esant blogai kredito istorijai?

Taip, tai yra įmanoma, tačiau kiekviena paskolos paraiška vertinama atskirai, todėl norint atsakyti į šį klausimą Jūsų konkrečiu atveju, reikėtų pateikti paskolos prašymą. Aukščiau pateiktoje lentelėje nurodyti skolintojai, kurie gali suteikti kreditą net ir esant blogai kredito istorijai. Svarbu suprasti, kad greitosios paskolos su bloga kredito istorija yra kritinis sprendimas, kuris turėtų būti priimtas tik tokiu atveju, kai nebėra kitų skolinių įsipareigojimų ir, svarbiausia, tik tuo atveju jei iki termino Jūs tikrai galėsite grąžinti šią paskolų.

Priešingu atveju, Jūs galite patekti į tokią situaciją, kai bendra skolos suma yra tokia didelė, kad nebeįmanoma atrasti tinkamo sprendimo, kaip išbristi iš skolų. Paskolos 18 metų asmenims, oficialiai nedirbantiems žmonėms ir kai potencialus klientas yra įrašytas į skolininkų sąrašus yra labai rizikingos kreditoriams, todėl jas siūlo vos kelios skolinimo bendrovės.

Iki finansinės krizės ištikusios visą Europą, įskaitant ir Lietuvą, skolintis buvo žymiai lengviau. Kreditoriai nekreipė didelio dėmesio į neįvykdytus finansinius įsipareigojimus su kitomis įmonėmis, nebuvo vieningo skolininkų registro, įsiskolinusius asmenis registruojančios įmonės nesikeitė informacija tarpusavyje, todėl dalis įsiskolinimų buvo tiesiog nematomos tarp kreditorių. Tai reiškė, kad pasiskolinus ir neįvykdžius sutarties įsipareigojimų buvo galima tiesiog kreiptis į kitą skolinimo bendrovę ar banką ir imti dar vieną paskolą. Kreditai buvo lengvai prieinami praktiškai visiems, net ir asmenims su bloga kredito istorija. Dėl neatsakingo skolinimo, įmonės patyrė didelių nuostolių, didelis vartojimas ir nuolatinis skolinimasis privedė prie finansinės krizės.

Šiandien situacija visiškai kitokia. Kiekvienas kreditorius gali patikrinti informaciją apie potencialų klientą ir jo kredito istoriją per kelias minutes daugybėje skirtingų duomenų bazių bei registrų, ir sužinoti visas detales. Norint gauti paskolą, net ir turint nedidelių "dėmių" kredito istorijoje, kreditorius gali pareikalauti tam tikros informacijos, siekdamas įsitikinti, kad klientas gebės grąžinti paskolą laiku. Tai gali būti įvairūs duomenys, pavyzdžiui:

  • Išrašais iš Valstybinės mokesčių inspekcijos;

  • Informacija apie darbovietę;

  • Asmeninės banko sąskaitos išrašas, patvirtinantis per pastaruosius kelis mėnesius gautas pajamas.

Toks kreditorių elgesys yra pateisinamas ir suprantamas. Reikėtų pažymėti, kad kiekviena įmonė gali reikalauti įvairaus pobūdžio duomenų. Jei anksčiau esate negrąžinę paskolų, sprendimas dėl paskolos suteikimo gali būti nenuspėjamas net ir pateikus visus skolintojo reikalaujamus duomenis ar dokumentus.

Reikėtų nepamiršti, kad net ir gavus paskolą esant blogai kredito istorijai, sutarties sąlygos gali skirtis nuo įprastinių įmonės pasiūlymų. Klientui gali būti taikomos didesnės palūkanos, taip pat trumpesnis grąžinimo terminas. Prieš skolinantis - pakartotinai įvertinkite savo finansinę padėtį ir apgalvokite, ar šį kartą tikrai pajėgsite paskolą grąžinti laiku. Už kiekvieną vis naują laiku neatiduotą paskolą Jūs vis kilsite į skolininkų sąrašo viršų, o tai tikrai Jums neatneš jokios naudos, o tik pridarys daug žalos. Reikėtų nepiktnaudžiauti kreditorių teikiama paskola, gauta jau turint juodų dėmių kredito istorijoje, nes nesilaikant įsipareigojimų, ši paskola Jums gali būti paskutinė.

Keletas patarimų, kaip lengviau gauti paskolą, esant blogai kredito istorijai:

  • Maloniai bendraukite su kreditoriumi;

  • Būkite sąžiningas, kai Jūsų paklaus apie anksčiau negrąžintas paskolas;

  • Kreditoriui reikalingą informaciją ar dokumentus pateikite laiku, jokiu būdu nevėluokite to padaryti;

  • Pasiūlykite kreditoriui savo sprendimą dėl būsimos paskolos ir palankias sąlygas skolinančiai bendrovei.

Visada įvertinkite savo galimybes grąžinti kreditą, ypač jei pasirinkote šį paskolos tipą, t.y. paskolą esant blogai kredito istorijai. Jeigu būsite atsakingas, sąžiningas ir skolinsitės protingai, tuomet abi pusės liks patenkintos - tiek Jūs, tiek kreditorius.

Visos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės