Paskola nuo 18 metų

Esate 18 metų amžiaus ir Jums reikia pinigų? Neseniai įsidarbinote, bet dar negavote pirmojo atlyginimo? Mes parinkome Jums tinkamiausias skolinimo bendroves sudarančias palankias sąlygas jauniems, ką tik pilnametystės sulaukusiems žmonėms gauti kreditą.

€ {{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Jūs pasirinkote palyginti pasiūlymus 200 paskolai, jei skolintumėtės 30 d.
Tikslūs pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Artimiausi pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}

Greitosios paskolos yra brangios ir jas skolintis reikėtų tik trumpam laikotarpiui. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad suprantate, kokias išlaidas galite patirti, ir tik tuomet teikite paraišką paskolai gauti.
Jei turite bet kokių abejonių ar neaiškumų dėl greitosios paskolos arba patiriate sunkumų grąžindami paskolą, būtinai perskaitykite mūsų Vadovėlį


Suteikiame nepriklausomas greitųjų paskolų palyginimo paslaugas nemokamai. Tačiau galime gauti komisijas iš kai kurių kreditorių ir šie kreditoriai pažymėti žaibo ženkliuku. 

Cred24 yra Tiim Ltd padalinys. Mūsų pagrindinės būstinės adresas: Dzirnavu 87, Ryga, Latvija.


Ar įmanoma pasiskolinti tik sulaukus 18 metų?

Ką tik pilnamečiais tapusiems asmenims greitieji vartojimo kreditai nėra lengvai prieinami, tačiau yra skolinimo bendrovių, kurios suteikia paskolas vos sulaukus 18 metų. Šių paskolų sumos yra mažos, nes jauni žmonės, kuriems nėra 20 ar 21 metų dažniausiai neturi nuolatinių pajamų. Dėl šios priežasties skolinimo rizika ir paskolos negrąžinimo tikimybė yra žymiai didesnė. Taigi kreditai nuo 18 metų amžiaus yra prieinami Lietuvos piliečiams, turintiems asmeninę banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų ir mobilųjį telefono ryšį. Paskola klientui pervedama per maždaug 15 min. nuo patvirtinimo, kad ji suteikiama. Pavedimo laikas gali svyruoti priklausomai nuo banko, kuriame turite asmeninę sąskaitą.

Šiuo metu Lietuvoje yra nemažai kreditorių, siūlančių paskolas asmenims nuo 18 metų. Nepaisant to, bendrovės nuolat keičia savo strategijas bei rinkodarą, todėl šiame skyriuje mes nuolat atnaujiname informaciją apie tokius pasikeitimus.

Kaip matyti iš aukščiau pateiktos lentelės, maksimalios įmonių siūlomos paskolų sumos tarpusavyje skiriasi, tačiau vos sulaukus 18 metų, nereikėtų tikėtis gauti didžiausią galimą kreditą. Paprastai jis nėra didelis ir siekia iki 1000 lt. Taigi, jeigu jūs ką tik įsidarbinote naujame darbe ir Jums reikalinga nedidelė finansinė pagalba iki algos - tai gali būti puiki galimybė pasiskolinti. Tikimybė, kad bus atsisakyta suteikti paskolą yra labai maža, nes jūs tikrai neturėsite blogų įrašų kredito istorijoje, o tai reiškia, kad šis skolinimasis yra jūsų pirmasis ir labai atsakingas žingsnis šioje srityje. Jis turi būti sąmoningas ir gerai apgalvotas, nes jei Jūs pasiskolinsite ir negrąžinsite paskolos laiku, tai turės įtakos visą Jūsų gyvenimą. Pavyzdžiui, jei jaunas žmogus bus įtrauktas į skolininkų sąrašą, o vėliau nuspręs įsigyti būstą, kuriam jam prireiks paskolos, būsto kreditas tokiam asmeniui suteiktas nebus. Taip pat jauni žmonės skuba kuo greičiau pradėti vairuoti ir įgyja vairuotojo pažymėjimą. Bloga kredito istorija taip pat neleis jaunam žmogui įsigyti automobilio pasinaudojant lizingo paslauga. Todėl skolintis reikia kuo atsakingiau, turint omenyje, kaip tai gali paveikti Jūsų ateitį.

Jei nusprendėte skolintis, ir vis gi gavote neigiamą atsakymą iš aukščiau pateiktų skolinimo bendrovių, kas yra mažai tikėtina, kitas variantas būtų ieškoti žmogaus, kuris yra vyresnis ir galėtų gauti paskolą Jūsų poreikiams, pavyzdžiui, sesuo, brolis ar draugas, kuris jau yra sulaukęs 20 ar 21 metų amžiaus. Kaip žinome, tokio amžiaus žmogui gauti paskolą yra žymiai paprasčiau ir kreditavimo galimybės taip pat yra žymiai didesnės.

Cred24 komanda rekomenduoja labai gerai apmąstyti prieš skolintis, ar kreditas tikrai yra būtinas, ir įvertinti savo galimybes grąžinti pinigus laiku!

Visos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės