Pirmoji paskola nemokamai

Pasirinkite, kiek norite pasiskolinti ir nemokėkite nei litu daugiau, negu pasiskolinote!

  • Jokių palūkanų ir paslėptų mokesčių.

  • Sandorio sudarymas Jums kainuos tik 1 centą už registracijos mokestį.

€ {{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Jūs pasirinkote palyginti pasiūlymus 200 paskolai, jei skolintumėtės 30 d.
Tikslūs pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Artimiausi pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}

Greitosios paskolos yra brangios ir jas skolintis reikėtų tik trumpam laikotarpiui. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad suprantate, kokias išlaidas galite patirti, ir tik tuomet teikite paraišką paskolai gauti.
Jei turite bet kokių abejonių ar neaiškumų dėl greitosios paskolos arba patiriate sunkumų grąžindami paskolą, būtinai perskaitykite mūsų Vadovėlį


Suteikiame nepriklausomas greitųjų paskolų palyginimo paslaugas nemokamai. Tačiau galime gauti komisijas iš kai kurių kreditorių ir šie kreditoriai pažymėti žaibo ženkliuku. 

Cred24 yra Tiim Ltd padalinys. Mūsų pagrindinės būstinės adresas: Dzirnavu 87, Ryga, Latvija.


Ar tikrai galiu gauti pirmąją paskolą nemokamai?

Nemokama paskola - puiki galimybė skolintis be palūkanų ir užstato? Ar tai tik lengvatikius priviliojantis rinkodaros triukas? Kur slypi kabliukas? Į šiuos dažnai žmonėms kylančius klausimus bus atsakyta šiame straipsnyje. Taigi panagrinėkime kas iš tikrųjų yra nemokama paskola ir kodėl ji naudinga kreditoriams?

Greitųjų vartojimo paskolų rinka Lietuvoje kasmet plečiasi. Dėl didėjančios konkurencijos, įmonės ieško efektyvių rinkodaros priemonių, kurios padėtų patraukti potencialių klientų dėmesį. Nemokamą pirmąjį kreditą gražinus per nustatytą terminą kreditorius nieko neuždirba, tačiau jei klientas nepajėgia atiduoti paskolos laiku, jis privalo mokėti už paskolos grąžinimo atidėjimą arba palūkanas už kiekvieną pradelstą dieną. Taigi net ir suteikdama paskolą nemokamai, skolinimo bendrovė uždirba iš dalies tokių klientų.

Kaip minėta anksčiau, jei nemokama paskola grąžinama laiku, ji Jums tikrai nekainuos daugiau nei pasiskolinote. Taigi teiginys, kad nėra paskolų už kurias nereikėtų mokėti palūkanų yra mitas. Iš esmės, viskas priklauso nuo skolininko drausmės ir jo galimybių grąžinti paskolą laiku. Vis dėlto, jei nepavyksta grąžinti paskolos iki numatyto termino, tuomet klientas turi sumokėti už kredito grąžinimo atidėjimą ir nustatyto dydžio palūkanas. Tokiu atveju palūkanų normos ir taikomi mokesčiai tampa labai aktualiu klausimu, todėl prieš skolinantis vertėtų pasinaudoti Cred24 įrankiu ir aukščiau pateiktoje lentelėje palyginti greitųjų paskolų bendrovių taikomus mokesčius bei palūkanų normas.

Norint gauti greitąją vartojimo paskolą nereikia jokio užstato ar turto įkeitimo. Dauguma kreditorių suteikia paskolas net ir oficialiai nedirbantiems žmonėms. Svarbu turėti bent kažkokias nuolatines pajamas, net jei tai būtų atlyginimas "vokelyje". Akivaizdu, kad žmogus neturintis nuolatinių pajamų negalės grąžinti paskolos laiku, ir tokiu atveju paimtos nemokamos paskolos grąžintina suma gali smarkiai išaugti. Jei paskola negrąžinama net ir po delsimo ar paskolos laikotarpio pratęsimo, klientas bus įrašytas į skolininkų sąrašus, sugadins savo kredito istoriją, ateityje jam skolintis gali tapti sunku.

Jei esate "naujokas" greitųjų paskolų rinkoje, ruošiatės skolintis pirmą kartą ir Jums atrodo, kad nieko apie tai nežinote - nesijaudinkite. Dauguma įmonių yra parengusios patogias ir lengvai perprantamas registracijos sistemas, kurios sumažins streso ir rūpesčių Jums ir taip finansiškai sunkiu metu. Registracijos procesas tarp įmonių beveik nesiskiria ir yra standartizuotas.

  • Pirmasis žingsnis - užsiregistruoti skolintojo sistemoje ir suteikti savo asmens duomenis;

  • Antrasis žingsnis - patvirtinti savo tapatybę, pervedant registracijos mokestį (dažniausiai 0,01 Lt) iš savo asmeninės banko sąskaitos;

  • Trečiasis žingsnis - nurodyti pinigų sumą, kurią norite pasiskolinti ir paskolos grąžinimo terminą;

  • Ketvirtasis žingsnis - laukti patvirtinimo dėl paskolos suteikimo ir pinigų savo banko sąskaitoje.

Reikėtų pabrėžti, kad pirmosios nemokamos paskolos pasiūlymas galioja tik skolinantis pirmą kartą. Nors įmonės taiko skirtingas skatinimo ir lojalumo programas, tačiau bet kuriuo atveju imant antrąją ir vėlesnes paskolas grąžintina suma bus didesnė nei buvo pasiskolinta. Būkite atsargūs. Net jei reklamuojamas ypač naudingas ir viliojantis pasiūlymas, visų pirma reikėtų įvertinti savo galimybes grąžinti pinigus laiku.

Kreditorių siūlomos nemokamų paskolų sumos (dažniausiai nuo 100 iki 2000 Lt) ir skolinimo laikotarpiai tarp įmonių gali labai skirtis. Tokiu atveju vartotojui reikėtų atsižvelgti ne tik į pinigų sumą, bet ir į daugelį kitų kriterijų:

  • Kredito grąžinimo pratęsimo mokestis;

  • Palūkanų normos ;

  • Minimalus amžius paskolai gauti;

  • Paskolos suteikimo trukmė ir kt.

Suprantama, kad skolinančios bendrovės tikrai nebandys papildomai pasipelnyti iš sąžiningų klientų. Tokiu būdu užtikrinamas abipusis pasitenkinimas bei sklandūs kreditoriaus bei kliento santykiai. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad nesugebant grąžinti paskolos laiku visuomet susisiekite su kreditoriumi ir konsultuokitės, kaip individualiai galėtų būti išspręstas Jūsų skolos klausimas. Nuolatinė komunikacija gali žymiai sumažinti kylančias problemas ir augančią grąžintiną sumą.

Visos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės