Paskola SMS žinute

Paskola trumpąja SMS žinute leidžia greitai gauti paskolą be užstato ir be jokių suvaržymų. Jums belieka tik išsirinkti, iš kur skolinsitės!

  • Jokių užstatų ir jokių garantinių raštų.

  • Jokių ilgų formalumų.

€ {{ tooltipAmount() }}
{{ tooltipDays() }}

Jūs pasirinkote palyginti pasiūlymus 200 paskolai, jei skolintumėtės 30 d.
Tikslūs pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}
Artimiausi pasiūlymai
Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai
Rikiuojama pagal:
mažiausią grąžintiną sumą
Grąžintina suma
Maksimali paskola Amžiaus limitas Darbo valandos
{{ issueTime(provider) }} minutė minutes val. val. diena dienos Taip Ne
Grąžinsite
Skolintis € {{ getLoanAmount(provider.id) }} {{ getLoanTerm(provider.id) }} d.
{{ provider.maxAmount }} {{ provider.ageLimit }}
{{ provider.workDayHours }}
{{ provider.weekEndHours || '---' }}

Greitosios paskolos yra brangios ir jas skolintis reikėtų tik trumpam laikotarpiui. Prieš skolindamiesi, įsitikinkite, kad suprantate, kokias išlaidas galite patirti, ir tik tuomet teikite paraišką paskolai gauti.
Jei turite bet kokių abejonių ar neaiškumų dėl greitosios paskolos arba patiriate sunkumų grąžindami paskolą, būtinai perskaitykite mūsų Vadovėlį


Suteikiame nepriklausomas greitųjų paskolų palyginimo paslaugas nemokamai. Tačiau galime gauti komisijas iš kai kurių kreditorių ir šie kreditoriai pažymėti žaibo ženkliuku. 

Cred24 yra Tiim Ltd padalinys. Mūsų pagrindinės būstinės adresas: Dzirnavu 87, Ryga, Latvija.


SMS Paskola be jokių užstatų

SMS greitoji paskola be užstato yra suteikiama greičiau nei greitai ir iš karto pervedama į Jūsų asmeninę banko sąskaitą, taigi nusprendę pasiskolinti, pinigus gausite vos per 10 minučių. Tai efektyviausias ir greičiausias sprendimas, kai skubiai reikia pinigų, o ir įmonių, teikiančių paskolas SMS trumpąja žinute, pasirinkimas yra didelis. Tačiau kaip žinoti, kuris pasiūlymas Jums bus tinkamiausias, ekonomiškas ir palankiausiomis sąlygomis? Renkantis paskolą, pasikliaukite mumis - Cred24, kreditų ekspertais. Mes nuolat analizuojame populiariausių SMS vartojimo kreditų pasiūlymus ir padėsime Jums suprasti, kas gali gauti greitąją paskolą mobiliuoju telefonu ir ar šis kredito tipas yra Jums tinkamas.

Lietuvoje SMS kreditai yra labai populiari paslauga. Ja gali pasinaudoti ir žmonės, neturintys oficialaus darbo. Šios kategorijos paskola leidžia jums greitai gauti šiek tiek, kai jų labiausiai reikia. Taip pat greitąjį SMS kreditą gali gauti ir jauni žmonės, ką tik sulaukę pilnametystės. Nors tiek tarp nedirbančių, tiek tarp jaunų žmonių šios paskolos turi didelę paklausą, tačiau bendrovių pasiūlymų tokiems asmenims yra kur kas mažiau ir juos rasti gali būti ne taip lengva. Čia Jums pagelbės Cred24. Mes surinkome kreditorių pasiūlymus ir priskyrėme juos kategorijoms, pagal kurias Jums bus žymiai paprasčiau rasti Jums tinkamiausią ir finansiškai naudingą paskolos pasiūlymą.

SMS kreditų rūšis taip pat gali būti vadinama ir mobiliąja bankininkyste. Jei esate užsiregistravęs vieno iš kreditorių sistemoje, Jums tereikės išsiųsti vieną SMS trumpąją žinutę ir po kelių minučių Jūs jau turėsite pinigus savo sąskaitoje. Įsivaizduokite situaciją. Jūs gyvenate Kaune, o dirbate Vilniuje, ir kiekvieną dieną važinėjate į darbą. Pakeliui į Vilnių pastebėjote, kad Jums baigiasi degalai. Nusprendžiate rizikuoti ir galvojate, kad degalų Jums užteks pasiekti darbo vietą. Tačiau nepasiekus darbo pastebite, kad Jūsų automobilis tuojau užges ir sustojate artimiausioje degalinėje. Piniginėje - nei cento, atlyginimą gausite tik po kelių dienų, tačiau su savimi turite mobilųjį telefoną. Idėja! Jūs siunčiate trumpąją SMS žinutę paskolai gauti. Pinigai Jus pasiekia iš karto. Užsipilate degalų ir sėkmingai važiuojate į darbą. Nors pavėlavote į darbą tik 20 minučių, tačiau atvykote ir galite dirbti, o per pietų pertrauką galėsite papasakoti kolegoms savo šio ryto nuotykius. Štai kaip SMS paskola gali padėti įvairių gyvenimiškų situacijų metu!

Kalbant apie SMS kreditus reikėtų paminėti, kad tai yra naujas, madingas, modernus technologinis sprendimas, kaip ir bet kuri kita inovacija žymiai palengvinanti gyvenimą ir padedanti Jums rasti išeitį iš įvairiausių įprastų ir netikėtų situacijų, kai jums reikia pinigų. Skolinantis trumpąja SMS žinute klientų atrankos kriterijai yra lygiai tokie patys, kaip ir imant greitąjį kreditą kitu būdu. Taip pat Jūs galite imti SMS kreditą turėdami neigiamą kredito istoriją ar neturėdami darbo, jei įmonė teikia tokias paslaugas.

Neretai išgirsite, kad greitąjį SMS kreditą Jūs galite gauti net neišeidami iš namų, tačiau Cred24 nuomone, šios kategorijos kreditas yra labai greitas ir patogus visais gyvenimo atvejais, kai šiuolaikiniame technologijų amžiuje telefonas yra visada po ranka.

Žinoma, šis greitasis kreditas nėra ir negali būti ilgalaikis finansinių sunkumų sprendimo būdas. Kaip ir imant bet kokią kitą paskolą, prieš tai reikėtų įvertinti taikomus mokesčius, palūkanas ir svarbiausia - savo realias galimybes grąžinti kreditą. Nepaisant to, kad mūsų komanda rekomenduoja greitąsias paskolas netikėtoms situacijoms spręsti, skolinimasis visuomet turi būti atsakingas!

Visos greitąsias paskolas teikiančios bendrovės